Oktober

  • Vrijdag 5 oktober 20.15 uur Heerenveen Posthuistheater Bach & Bleekwater (reserveren)

  • Woensdag 10 oktober 20.30 uur Waalwijk Theater de Leest 'Antipode' Duo met Anne Veinberg piano

  • Zondag 20 oktober 20.15 uur Maassluis Theater Maassluis Bach & Bleekwater (reserveren)

  • Woensdag 24 oktober 20.00 uur Arnhem Theater STG Musis & Stadstheater Bach & Bleekwater (reserveren)

  • Vrijdag 26 oktober 14.00 uur Rotterdam Walhalla Bach & Bleekwater (reserveren)

  • Zondag 28 oktober 16.00 uur Amsterdam OBA Back & Bleekwater (reserveren)

  • Woensdag 31 oktober 20.30 uur Gouda Goudsche Schouwburg Bach & Bleekwater (reserveren)

 


November 4 concerten in New York

  • Zaterdag 3 november 20.00 uur Bijlmerparktheater Bach & Bleekwater (reserveren)

  • Dinsdag 6 november 20.30 uur PLT Heerlen Back & Bleekwater (reserveren)

  • Zondag 11 november 14.00 uur Amsterdam Kleine Komedie uitreiking van Blijvend Applaus Prijs Hans Dagelet

  • Dinsdag 13 november New York Crowdfunding concert Nederlands Consulaat

  • Donderdag 15 november New York Houseconcert

  • Zaterdag 17 november New York Houseconcert

  • Zondag 18 november New York Houseconcert

  • Zondag 25 november 14.00 uur en 20.15 uur Castricum Toonbeeld in de Basisschool Bach & Bleekwater


December

  • Zondag 2 december 11.00 uur Goes Salon van de Zeeuwse Concertzaal (reserveren)

  • Woensdag 19 december 20.30 uur Wageningen Junushof 'Antipode' met Anne Veinberg piano (reserveren)

  • Donderdag 27 december 20.15 uur Den Haag Zuiderparktheater Vivaldi Code Rood

  • Vrijdag 28 december 20.15 uur Den Haag Zuiderparktheater Vivaldi Code Rood

  • Zaterdag 29 december 20.15 uur Den Haag Zuiderparktheater Vivaldi Code Rood


2019


Januari

  • Zondag 27 januari 14.00 uur Drachten de Lawei Back & Bleekwater


Februari

  • Dinsdag 19 februari 19.30 uur Bellevue 'Antipode' Anne Veinberg piano

 


Maart

  • woensdag 29 en 29 maart repeteren Bach & Bleach in Theater la Mama New York


April Bach&Bleekwater in New York !!

  • Maandag 1 t/m 8 april repeteren Back & Bleach in Theater La Mama NY

  • Woensdag 10 april Try - Out Theater La Mama NY Bach & Bleach

  • Donderdag 11 april PREMIERE Theater La Mama NY Bach & Bleach

  • Vrijdag 12 april Theater La Mama NY Bach & Bleach

  • Zaterdag 13 april Theater La Mama NY Bach & Bleach

  • Zondag 14 april Family Performance Theater La Mama NY Bach & Bleach

  • Donderdag 18 april Theater La Mama NY Bach & Bleach

  • Vrijdag 19 april Theater La Mama NY Bach & Bleach

  • Zaterdag 20 april Theater La Mama NY Bach & Bleach

  • Zondag 21 april Family Performance Theater La Mama NY Bach & Bleach

 

 


 2018

Februari

  • Donderdag 15 februari 20.30 uur Diemen - Theater de Omval (reserveren) AYSO Amsterdam Youth Symphony Orchestra en een Gemengd Koor

  • Vrijdag 16 februari 20.30 uur Heerenveen - Posthuis Theater (reserveren) Winschoter Kamerkoor en Haydn Jeugd Strijkorkest

  • Zondag 18 februari 15.00 uur Winschoten - Theater de Klinker (reserveren) Winschoter Kamerkoor en Haydn Jeugd Strijkorkest

  • Woensdag 21 februari 20.30 uur Franeker - Theater de Koornbeurs (reserveren) Studentenkoor GICA uit Groningen en Haydn Jeugd Strijkorkest

  • Donderdag 22 februari 20.30 uur Haarlem - Toneelschuur: Openbare repetitie voor vrienden van de stichting Viola Viola

  • Vrijdag 23 februari 20.30 uur Haarlem - Toneelschuur (reserveren) Divertimento Jeugdstrijkorkest Haarlem en een Gemengd Koor

  • Zaterdag 24 februari 20.30 uur Haarlem - Toneelschuur: Première (reserveren) Divertimento Jeugdstrijkorkest Haarlem en een Gemengd Koor

  • Woensdag 28 februari 20.30 uur Gouda - Goudse Schouwburg (reserveren) Zangvereniging Vriendschap Berkenwoude

Maart

  • Donderdag 1 maart 20.30 uur Hoofddorp - De Meerse (reserveren) Haarlemmermeers Kamerkoor Voci Vivaci en Amsterdam Youth Symphony Orchestra

  • Donderdag 15 maart 20.30 uur Oosterhout - Theater de Bussel (reserveren) Gemengd Koor Oosterhout

  • Zaterdag 17 maart 20.30 uur Almere - KAF Kunstlinie (reserveren) Almeers Jeugd Symfonie Orkest en het Voice Company koor

  • Woensdag 21 maart 20.30 uur Franeker - Theater de Koornbeurs (reserveren)

  • Zondag 25 maart 14.00 uur Purmerend - Theater de Purmaryn (reserveren) Waterlands Kamerkoor

April

  • Dinsdag 10 april 20.30 uur Heerlen - Parkstad Limburg Theaters (reserveren) Koor Kadans uit Heerlen en Kumulus Strijkorkest

  • Vrijdag 13 april 20.30 uur Emmen - Atlas Theater (reserveren) Toonkunstkoor Emmen en Amsterdam Youth Symphony Orchestra

  • Donderdag 19 april 20.30 uur Breda - Chasse Theater (reserveren) Toonkunstkoor Breda

  • Woensdag 25 april 20.30 uur Wageningen - Junushoff Theater (reserveren) Musica Vocale uit Wageningen

Mei

  • Zaterdag 5 mei 20.30 uur Utrecht - Stadsschouwburg (reserveren) Nootabene Koor uit Utrecht en Domstad junior Orkest Gerard Poot

  • Woensdag 9 mei 20.30 uur Amsterdam - Theater Bellevue (reserveren) Voci Vivaci en Fancy Fiddlers

  • Donderdag 10 mei 20.30 uur Amsterdam - Theater Bellevue (reserveren) Voci Vivaci en Fancy Fiddlers

  • Vrijdag 11 mei 20.30 uur Drachten - Schouwburg De Lawei (reserveren) Studentenkoor GICA en Haydn Jeugd Strijkorkest

  • Zaterdag 12 mei 20.30 uur Enschede - Wilminktheater, de Kleine Willem (reserveren) Toonkunstkoor Enschede

  • Zondag 13 mei 15.00 uur Maassluis - Theater Koningshof (reserveren) Kamerkoor Cantabile en Jeugdorkesten uit Maassluis

  • Zaterdag 12 mei Enschede Bach & Bleekwater

  • 14, 15,16 mei Valencia repeteren Back en Bleekwater

  • Zaterdag 19 mei Gent Cydonia Barocca Festival solo

  • Zondag 20 mei Gent Cydonia Barocca Festival solo

  • Maandag 21 mei mei Gent Cydonia Barocca Festival sol

Juni

  • Vrijdag 1 juni Brugge International Symposium SuccesUnited Women

  • Zaterdag 2 juni Brugge International Symposium SuccesUnited Women

  • Zondag 3 juni Brugge International Symposium SuccesUnited Women

  • Maandag 18 juni 20.00 uur Radiouitzending Klara live Hindesmith Solo Sonate

  • Zaterdag 23 juni 15.00 uur Rotterdam besloten concert

  • Zaterdag 23 juni 20.30 uur Dordrecht de Kunstmin Bachfestival Dordrecht solo & Calefax

Juli

  • 1 t/m 6 juli Valencia repeteren Back en Bleekwater voor Godella

  • Zaterdag 7 juli Valencia Performance Bach & Bleach Godella Festival Joan Lluna

  • Zondag 8 juli Performance Bach & Bleach Godella Festival Joan Lluna

  • Zaterdag 20 juli Amsterdam Toren besloten concert

September

Voorbereiding nieuwe CD

 

2017


 

November

  • Zaterdag 4 november 18.00 uur inloop 18.30 uur aanvang "Theatraal Diner Concert" in museum 't Kromhout Amsterdam. Evenement van stichting Viola Viola

  • Donderdag 2 november 16.30 tijdens lezing filosoof Johan Braekman Landgoed Vanenburg Putten

  • Zondag 19 november 16.00 Performance Concert besloten Rotterdam Waalse Kerk

  • Zaterdag 25 november 19.00 Performance Concert besloten Amsterdam

  • Zondag 26 november 12.00 Kapelconcert Jan van Besouw Goirle

  • Vrijdag 14 oktober 16.00 Andre Kervel klarinet, Bert van de Brink en filosoof Renee ten Bos Enschede Concordia

Oktober

  • Vrijdag 14 oktober 16.00 Andre Kervel klarinet, Bert van de Brink en filosoof Renee ten Bos Enschede Concordia

  • Zondag 29 oktober 16.00 opening Tentoonstelling Grunerie Rita Hymans Oegstgeest


September

  • Vrijdag 8 september 20.00 uur kamermuziek Middelburg "Feelings with Brahms" Cello Ramon Jaffe, pianist Florian Uhlig

  • Zaterdag 9 september besloten concert Middelburg

  • Vrijdag 15 september besloten performance Concert Zutphen Bolwerk

  • Zaterdag 23 september 19.30 uur Grachtenconcert Westlandgracht bij restaurant Ceders

  • Maandag 25 september 12.00 uur Performance Concert Enschede Concordia


Augustus

  • Woensdag 2 augustus Performance Concert New Paltz Upstate New York

  • Zaterdag 26 augustus besloten concert spelen Anna Viola van Ton de Kruijff Zaltbommel Gasthuis

  • Zondag 27 augustus besloten concert Performance Concert in Villa Zomerdijk


Juli

  • Zaterdag 22 juli Performance Concert Saugerties Uostate New York

  • Zaterdag 29 juli Performance Concert Woodstock


Agenda 2016/2017


 

Mei

  • Donderdag 4 mei 16:00 Putten - Gast Lecture Performance ‘Droom van de Rede’. Tijdens Brainfeed cursus van filosoof Johan Braeckman

  • Vrijdag 5 mei 20:30 Amsterdam - Bellevue: Bach & Bleekwater

  • Zaterdag 6 mei 20:30 Capelle aan de IJssel - Isalatheater: Bach & Bleekwater (Tickets)

  • Zaterdag 13 mei 20:30 Utrecht - Stadsschouwburg: Bach & Bleekwater (Tickets)

  • Zondag 14 mei 16:00 – 18:30 Amsterdam - Studio Desmet: Stichting Viola Viola organiseert de Veiling met Bijzondere Ervaringen

  • Donderdag 18 mei 20:15 Heerhugowaard Cool Kunst & Cultuur: Bach & Bleekwater (Tickets)

  • Vrijdag 19 mei 20:15 Goes - Theater de Mythe: Bach & Bleekwater (Tickets)

  • Zondag 21 mei 14:30 den Haag - Theater Dakota: Bach & Bleekwater (Tickets)

  • Donderdag 25 mei Sittard - Lezing Stine Jensen

April

  • Zaterdag 8 April 17:00 Recital met Anne Veinberg 70 jarig bestaan Kunst in de Kamer Kring Nijverdal Weerselo

  • Zondag 9 April 16:00 - 17:30 Amsterdam - De Roode Bioscoop: recital met Anne Veinberg programma 'Antipode' gebaseerd op het gedicht van Gerrit Komrij

  • Donderdag 13 april 20:15 Uden - Theater Markant: Bach & BLeekwater (Tickets)

  • Woensdag 19 April 20:00 Amsterdam - OBA: solo in het programma van schrijver Kees het Hart

  • Vrijdag 21 april 20:30 Goirle - Theater Jan van Besouw: Bach & Bleekwater (Tickets)

  • Zaterdag 22 april 21:00 Rotterdam - Theater Walhalla: Bach & Bleekwater (Tickets)

  • Zondag 23 april Utrecht - Lecture Performance (besloten)


Maart

  • Zaterdag 4 maart 01:15 - TV Ned 2 de Nachtzoen I

  • Zondag 5 maart 20:00 - 21.30 AMSTERDAM - Huisconcert Marisplein

  • Vrijdag 10 maart 0:30- 21:30 New York - Spectrum Lecture Performance

  • Zaterdag 11 maart 19:30 - 21:00 New York - West Upper Side Lecture Performance

  • Maandag 13 maart 20:00 - 21:30 New York - Dutch Culture Club Lecture Performance

  • Vrijdag 17 maart 16.30 - 18:00 New York, Brooklyn Lecture Performance

  • Zaterdag 18 maart 17:00 - 18.30 Woodstock Church Lecture Performance

  • Zaterdag 18 maart 01:15 - TV Ned 2 de Nachtzoen II, kort interview door Colette

  • Dinsdag 21 maart Amsterdam - De Cous Cous Club: Happy Bach Dag

  • 16:30 – 17:30 Radio interview Concertzender over Bach, met thee en taart

  • 18.00 – 21:30 Diner Bach, Desert Bach Cous Cous Club Ceintuurbaan 346, (Reserveren verplicht: 020- 6733539 | 0654740232)

  • Zaterdag 25 maart 17:00 Amsterdam - Jaski Gallery Opening Hommage aan Peter Paul Huf

  • Dinsdag 28 maart 01:15 TV Ned 2 de Nachtzoen III


Februari

  • Zondag 12 febr 16.00 - 17.30 Huisconcert try -out voor New York Marisplein

  • Dinsdag 14 Febr 20.00 - 21.30 Huisconcert try -out NY Marisplein

  • Donderdag 23 Febr 20.00 - 21.30 Huisconcert Marisplein


Januari

  • Vrijdag 13 - Mälmo Zweden. Concert, Masterclass en workshops

  • Zaterdag 14 - Mälmo Zweden. Concert, Masterclass en workshops

  • Zondag 15 - Mälmo Zweden. Concert, Masterclass en workshops

  • Vrijdag 20 - Oosterhout 19.30 de Bussel. Bach & Bleekwater

  • Zondag 22 - Hoofddorp 20.30 de Meerse. Bach & Bleekwater

  • Maandag 23 - Amsterdamc20.00 Schouwburg Foyer. Lasca's Salon Lunaire

  • Dinsdag 24 - Hilversum tv opname. De Nachtzoen

  • Zondag 29 - Oegstgeest 16.00 de Grunerie. Solo Bach Lecture Concert