Februari

  • Donderdag 15 februari 20.30 uur Diemen - Theater de Omval (reserveren)                                                                                  AYSO Amsterdam Youth Symphony Orchestra en een Gemengd Koor
  • Vrijdag 16 februari 20.30 uur Heerenveen - Posthuis Theater (reserveren)                                                                              Winschoter Kamerkoor en Haydn Jeugd Strijkorkest
  • Zondag 18 februari 15.00 uur Winschoten - Theater de Klinker (reserveren)                                                                              Winschoter Kamerkoor en Haydn Jeugd Strijkorkest
  • Woensdag 21 februari 20.30 uur Franeker - Theater de Koornbeurs (reserveren)                                                             Studentenkoor GICA uit Groningen en Haydn Jeugd Strijkorkest
  • Donderdag 22 februari 20.30 uur Haarlem - Toneelschuur:  Openbare repetitie voor vrienden van de stichting Viola Viola
  • Vrijdag 23 februari 20.30 uur Haarlem - Toneelschuur (reserveren)                                                                                          Divertimento Jeugdstrijkorkest Haarlem en een Gemengd Koor
  • Zaterdag 24 februari 20.30 uur Haarlem - Toneelschuur: Première (reserveren)                                                                           Divertimento Jeugdstrijkorkest Haarlem en een Gemengd Koor
  • Woensdag 28 februari 20.30 uur Gouda - Goudse Schouwburg (reserveren)                                                                  Zangvereniging Vriendschap Berkenwoude

 


Maart

  • Donderdag 1 maart 20.30 uur Hoofddorp - De Meerse (reserveren)                                                                            Haarlemmermeers Kamerkoor Voci Vivaci en Amsterdam Youth Symphony Orchestra
  • Donderdag 15 maart 20.30 uur Oosterhout - Theater de Bussel (reserveren)                                                                              Gemengd Koor Oosterhout
  •  Zaterdag 17 maart 20.30 uur Almere - KAF Kunstlinie (reserveren)                                                                                        Almeers  Jeugd Symfonie Orkest en het Voice Company koor
  • Woensdag 21 maart 20.30 uur Franeker - Theater de Koornbeurs (reserveren)
  • Zondag 25 maart 14.00 uur Purmerend - Theater de Purmaryn (reserveren)                                                                         Waterlands Kamerkoor

 


April

  • Dinsdag 10 april 20.30 uur Heerlen - Parkstad Limburg Theaters (reserveren)                                                                                 Koor Kadans uit Heerlen en Kumulus Strijkorkest
  • Vrijdag 13 april 20.30 uur Emmen - Atlas Theater (reserveren)                                                                                      Toonkunstkoor Emmen en Amsterdam Youth Symphony Orchestra
  • Donderdag 19 april 20.30 uur Breda - Chasse Theater (reserveren)                                                                                 Toonkunstkoor Breda
  • Woensdag 25 april 20.30 uur Wageningen - Junushoff Theater (reserveren)                                                                               Musica Vocale uit Wageningen

 


Mei

  • Zaterdag 5 mei 20.30 uur Utrecht - Stadsschouwburg (reserveren)                                                                                     Nootabene Koor uit Utrecht en Domstad junior Orkest Gerard Poot
  • Woensdag 9 mei 20.30 uur Amsterdam - Theater Bellevue (reserveren)                                                                                         Voci Vivaci en Fancy Fiddlers
  • Donderdag 10 mei 20.30 uur Amsterdam - Theater Bellevue (reserveren)                                                                                        Voci Vivaci en Fancy Fiddlers
  • Vrijdag 11 mei 20.30 uur Drachten - Schouwburg De Lawei (reserveren)                                                                           Studentenkoor GICA en Haydn Jeugd Strijkorkest
  • Zaterdag 12 mei 20.30 uur Enschede - Wilminktheater, de Kleine Willem (reserveren)                                                      Toonkunstkoor Enschede
  • Zondag 13 mei 15.00 uur Maassluis - Theater Koningshof (reserveren)                                                                             Kamerkoor Cantabile en Jeugdorkesten uit Maassluis

 


2017


 

November

  • Zaterdag 4 november 18.00 uur inloop 18.30 uur aanvang "Theatraal Diner Concert" in museum 't Kromhout Amsterdam. Evenement van stichting Viola Viola
  • Donderdag 2 november 16.30 tijdens lezing filosoof Johan Braekman Landgoed Vanenburg Putten
  • Zondag 19 november 16.00 Performance Concert besloten Rotterdam Waalse Kerk
  • Zaterdag 25 november 19.00 Performance Concert besloten Amsterdam
  • Zondag 26 november 12.00 Kapelconcert Jan van Besouw Goirle
  • Vrijdag 14 oktober 16.00 Andre Kervel klarinet, Bert van de Brink en filosoof Renee ten Bos Enschede Concordia

Oktober

  • Vrijdag 14 oktober 16.00 Andre Kervel klarinet, Bert van de Brink en filosoof Renee ten Bos Enschede Concordia 
  • Zondag 29 oktober 16.00 opening Tentoonstelling Grunerie Rita Hymans Oegstgeest

September

  • Vrijdag 8 september 20.00 uur kamermuziek Middelburg "Feelings with Brahms" Cello Ramon Jaffe, pianist Florian Uhlig
  • Zaterdag 9 september besloten concert Middelburg
  • Vrijdag 15 september besloten performance Concert Zutphen Bolwerk
  • Zaterdag 23 september 19.30 uur Grachtenconcert Westlandgracht bij restaurant Ceders
  • Maandag 25 september 12.00 uur Performance Concert Enschede Concordia

Augustus

  • Woensdag 2 augustus Performance Concert New Paltz Upstate New York
  • Zaterdag 26 augustus besloten concert spelen Anna Viola van Ton de Kruijff Zaltbommel Gasthuis
  • Zondag 27 augustus besloten concert Performance Concert in Villa Zomerdijk

Juli

  • Zaterdag 22 juli Performance Concert Saugerties Uostate New York
  • Zaterdag 29 juli Performance Concert Woodstock

Agenda 2016/2017


 

Mei

  • Donderdag 4 mei 16:00 Putten - Gast Lecture Performance ‘Droom van de Rede’. Tijdens Brainfeed cursus van filosoof Johan Braeckman
  • Vrijdag 5 mei 20:30 Amsterdam - Bellevue: Bach & Bleekwater
  • Zaterdag 6 mei 20:30 Capelle aan de IJssel - Isalatheater: Bach & Bleekwater (Tickets)
  • Zaterdag 13 mei 20:30 Utrecht - Stadsschouwburg:  Bach & Bleekwater (Tickets)
  • Zondag 14 mei 16:00 – 18:30 Amsterdam - Studio Desmet: Stichting Viola Viola organiseert de Veiling met Bijzondere Ervaringen
  • Donderdag 18 mei 20:15 Heerhugowaard Cool Kunst & Cultuur: Bach & Bleekwater (Tickets)
  • Vrijdag 19 mei 20:15 Goes - Theater de Mythe: Bach & Bleekwater (Tickets)
  • Zondag 21 mei 14:30 den Haag - Theater Dakota: Bach & Bleekwater (Tickets)
  • Donderdag 25 mei Sittard - Lezing Stine Jensen

April

  • Zaterdag 8 April 17:00 Recital met Anne Veinberg 70 jarig bestaan Kunst in de Kamer Kring Nijverdal Weerselo
  • Zondag 9 April 16:00 - 17:30 Amsterdam - De Roode Bioscoop: recital met Anne Veinberg programma 'Antipode' gebaseerd op het gedicht van Gerrit Komrij
  • Donderdag 13 april 20:15 Uden - Theater Markant: Bach & BLeekwater (Tickets)
  • Woensdag 19 April 20:00 Amsterdam - OBA: solo in het programma van schrijver Kees het Hart
  • Vrijdag 21 april 20:30 Goirle - Theater Jan van Besouw: Bach & Bleekwater (Tickets)
  • Zaterdag 22 april 21:00 Rotterdam -  Theater Walhalla: Bach & Bleekwater (Tickets)
  • Zondag 23 april Utrecht - Lecture Performance (besloten)

Maart

  • Zaterdag 4 maart 01:15  - TV Ned 2 de Nachtzoen I
  • Zondag 5 maart 20:00 - 21.30 AMSTERDAM - Huisconcert Marisplein
  • Vrijdag 10 maart 0:30- 21:30 New York - Spectrum  Lecture Performance
  • Zaterdag 11 maart 19:30 - 21:00 New York - West Upper Side Lecture Performance
  • Maandag 13 maart 20:00 - 21:30 New York - Dutch Culture Club Lecture Performance
  • Vrijdag 17 maart 16.30 - 18:00 New York, Brooklyn Lecture Performance
  • Zaterdag 18 maart 17:00 - 18.30 Woodstock Church  Lecture Performance
  • Zaterdag 18 maart 01:15 - TV Ned 2 de Nachtzoen II, kort interview door Colette
  • Dinsdag 21 maart Amsterdam - De Cous Cous Club: Happy Bach Dag
  • 16:30 – 17:30 Radio interview Concertzender over Bach, met thee en taart
  • 18.00 – 21:30 Diner Bach, Desert Bach Cous Cous Club Ceintuurbaan 346, (Reserveren verplicht: 020- 6733539 | 0654740232)
  • Zaterdag 25 maart 17:00 Amsterdam - Jaski Gallery Opening Hommage aan Peter Paul Huf
  • Dinsdag 28 maart 01:15 TV Ned 2 de Nachtzoen III

Februari

  • Zondag 12 febr  16.00 - 17.30 Huisconcert try -out voor New York  Marisplein
  • Dinsdag 14 Febr  20.00 - 21.30 Huisconcert try -out NY Marisplein
  • Donderdag 23 Febr 20.00 - 21.30 Huisconcert Marisplein

Januari

  • Vrijdag 13 - Mälmo Zweden. Concert, Masterclass en workshops
  • Zaterdag 14 - Mälmo Zweden. Concert, Masterclass en workshops
  • Zondag 15 - Mälmo Zweden. Concert, Masterclass en workshops
  • Vrijdag 20 - Oosterhout 19.30 de Bussel. Bach & Bleekwater
  • Zondag 22 - Hoofddorp 20.30 de Meerse. Bach & Bleekwater
  • Maandag 23 - Amsterdamc20.00 Schouwburg Foyer. Lasca's Salon Lunaire
  • Dinsdag 24 - Hilversum tv opname. De Nachtzoen
  • Zondag 29 - Oegstgeest 16.00 de Grunerie. Solo Bach Lecture Concert